אז איך זה עובד?

פגישת היכרות

השלב הראשון הוא קביעת פגישת היכרות בה נלמד להכיר אותך ואתה אותנו. נלמד ונבין את צרכיך, מטרותיך לטווח הקצר והארוך, ויעדיך עבור ההון המנוהל. חשוב להבין שלכל לקוח מתאים פורטפוליו השקעות שונה לפי רמת הסובלנות לסיכון, גיל ומצב משפחתי, צורך בתזרים שוטף, ניסיון עבר בשוק ההון ועוד.

הגדרת מטרות-
מהן המטרות האמיתיות שלכם בחיים?

לאחר פגישת ההיכרות והבנת המטרות הפיננסיות, האישיות והמשפחתיות שלך, אנו מגדירים את מטרות התוכנית ומתחילים בתכנון הפורטפוליו והקצאת הנכסים (Asset Allocation). אתם יכולים להגדיר את כל המטרות שהנכם מעוניינים להשיג ולדרגן עפ"י סדר החשיבות עבורכם. מטרות כגון: תזרימי מזומנים לקיום רמת חיים, עזרה לילדים ולנכדים לכל מטרה, רכישת נכסים, מימוש נכסים, בניית תכנית או קרן פילנתרופיה משפחתית ועוד.

בניית תכנית אישית

בניית התוכנית כוללת בחירת סוגי ההשקעות, המנהלים הספציפיים והמכשירים הפיננסיים עבור התיק שלך.

כחלק מהגישה האינטגרטיבית שלנו, אנו דואגים גם להסדרה משפטית של כל המטרות והרצונות שלכם ומבצעים תכנוני מס מתקדמים למיקסום הערך (תכנון השקעות פיננסיות במבנה פטור ממס רווח הון או במסלול מס נדחה או במס רווח הון מופחת ועוד).

ליווי ומעקב שוטף

החיים הם דינאמיים ומלאי הפתעות וחוסר וודאות. לפיכך, יש צורך להיות עם "היד על הדופק" ולבצע את ההתאמות הנדרשות בתיק בהתאם לצרכים המשתנים, לתנאי השוק, לנסיבות המשפחתיות המשתנות, להזדמנויות ואנומליות שנוצרות ועוד.

אנחנו מספקים ליווי אישי שוטף, מעקב רציף, ודיווח תקופתי המאפשרים ביצוע התאמות, ניצול הזדמנויות ותגובה מהירה למצב השווקים ליצירת ערך מירבי.

בנוסף, אנו עושים שימוש בפלטפורמה טכנולוגית מתקדמת המאפשרת שקיפות מלאה וגישה לפורטפוליו ב-real time מכל מקום ובכל זמן.

דילוג לתוכן